Prut Anaconda Rock Hopper V2 3,60m 3,25lb
- Zľava 15%
Anaconda Rock Hopper V2 je prutová řada navržená pro rybáře, kteří preferují rychlé a štíhlé pruty se semiparabolickou akcí a výraznou rezervou v páteři. Viac tu
108,50 €
92,22 €
| Kód: | DK:5622362 |
| Výrobce: | Anaconda |
| Záruka: | 24 měs. |
Anaconda Rock Hopper V2 je prutová řada navržená pro rybáře, kteří preferují rychlé a štíhlé pruty se semiparabolickou akcí a výraznou rezervou v páteři. Prut má kontinuální rukojeť s EVA Black Shrink Tube a je osazen kvalitními dvojitými SIC očky. Během testování dokázaly pruty této řady bez problémů zvládat i exempláře až do 32 kg, což potvrzuje jejich pevnost a spolehlivost při zdolávání.
Vlastnosti:
- Černé DPS sedlo navijáku
- 24T karbonový blank
- Dvojitá SIC očka
- Rukojeť s EVA Black Shrink Tube
- Semiparabolická akce se silnou páteří
- Velmi dobré nahazovací vlastnosti
- Anaconda Line Clip
- Hliníkové ukončení rukojeti s logem
- Moderní povrchová úprava
| 50mm očko: | ÁNO |
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 360 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 187 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 25 lb |
| Dĺžka rukoväte: |












