Prut Anaconda Spoty Spy 1,20m 2,75lb
- Zľava 15%
Tento prut byl speciálně navržen tak, aby byl co nejcitlivější a pomohl vám prozkoumat dno v místech, kde plánujete lovit. Viac tu
67,00 €
56,95 €
| Kód: | DK:5666120 |
| Výrobce: | Anaconda |
| Záruka: | 36 měs. |
Tento prut byl speciálně navržen tak, aby byl co nejcitlivější a pomohl vám prozkoumat dno v místech, kde plánujete lovit. Je barevně i konstrukčně sladěný se speciálním multiplikátorem Spoty Spy BC. S délkou 4 stopy a odhozovou gramáží 2,75 liber je to neocenitelný pomocník při průzkumu dna z lodi i z belly boatu. Nahrazuje poměrně velkou a nepraktickou vzorkovací tyč, používá se rychleji, a především, umožňuje bezhlučný provoz.
Specifikace:
- krátký, citlivý prut, s nímž můžete přesně prozkoumat dno
- ideální v kombinaci s multiplikátorem Spoty Spy BC
- bezhlučný průzkum dna
- velmi praktické a rychlé použití
- lze použít také pro rybolov
- hliníková koncovka s logem vypáleným laserem
- délka rukojeti 25 cm
- první očko 20 mm
| Dĺžka prútu: | |
| Hmotnosť: | 105 g |
| Počet dielov: | 1 |
| Počet očiek: | 4 |
| Transportná dĺžka: | 120 cm |
| Vrhacia záťaž: | 2, 75 lb |
| Rukoväť: | rozdelená EVA |












