Prut Anaconda Vipex G2 3,60m 3,0lb
- Zľava 15%
Druhá generace s ještě větším výkonem! Naše nové kaprové pruty Vipex G² představují vrcholné dílo nejnovějších technologických poznatků v oblasti konstrukcí rybářských prutů a určitě potěší všechny vášnivé kapraře. Viac tu
148,93 €
126,59 €
| Kód: | DK:5805360 |
| Výrobce: | Saenger |
| Záruka: | 36 měs. |
Druhá generace s ještě větším výkonem! Naše nové kaprové pruty Vipex G² představují vrcholné dílo nejnovějších technologických poznatků v oblasti konstrukcí rybářských prutů a určitě potěší všechny vášnivé kapraře.
Představte si prut Vipex G² jako ideálního společníka pro kapraře, jehož vysoká kvalita je ještě zdůrazněna dvojitým opletem uhlíkovou páskou 30 T, což zajistí vynikající pevnost a výkon prutu. Hliníkové sedlo navijáku jen podtrhuje dokonalost této řady.
Tyto pruty byly pečlivě navrženy, aby vyhověly potřebám moderních kaprařů a rybářů zaměřených na lov daleko od břehu. V této řadě si každý najde ideální model. Při hodu se prut s poloparabolickou akcí perfektně ohýbá, což umožňuje přesné nahození na velké vzdálenosti. Vzdálenost hodu se mimo jiné zlepší díky 50mm očku.
S těmito inovativními kaprovými pruty budete připraveni dosáhnout výborných výsledků při lovu kaprů na jakékoli vzdálenosti.
Specifikace:
- 24T uhlíkový blank
- semiparabolická akce
- černé hliníkové sedlo navijáku
- vysoce kvalitní karbonová spojka
- spona na vlasec Anaconda
- ergonomická EVA rukojeť
- CTX (uhlíková páska X-Wrapping)
- černá koncovka s logem
| 50mm očko: | ÁNO |
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 320 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 188 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 00 lb |
| Dĺžka rukoväte (od spodnej časti tyče po stred: | 58 cm |
| Rukoväť: | Pena EVA |












