Prut Anaconda Xtasy Spod 3,90m 6,00lb
- Zľava 15%
Speciální spodní prut! Vizuálně i funkčně se řadí na pomyslný vrchol spodových prutů. Viac tu
127,67 €
108,52 €
| Kód: | DK:5607396 |
| Výrobce: | Anaconda |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia v stredu 06.05.2026
Speciální spodní prut! Vizuálně i funkčně se řadí na pomyslný vrchol spodových prutů. Těm, kteří chtějí krmit na střední vzdálenosti (až 100 metrů), nejlépe poslouží model 5,00 lb, pokud chcete nahazovat přesněji a s větší raketou, sáhněte raději po modelu 6,00 lb. Blank z přírodního uhlíku byl na vnější straně vyztužen extra křížovým uhlíkovým opletem, takže se nemusíte bát nahazovat i ty největší krmné rakety. Prut s vámi téměř sroste a vy budete mít pocit, jako by nahazoval sám, tyto dobré vlastnosti vznikají přesným výpočtem rozestupu jednotlivých oček. Samozřejmostí je také 50mm první očko.
Specifikace:
- přírodní uhlíkový blank s křížovým uhlíkovým opletem
- semi-parabolická akce se silnou páteří
- dvoubodová SIC očka
- určeno pro daleké hody
- extra silné sedlo navijáku
| 50mm očko: | ÁNO |
| Dĺžka prútu: | 3, 90 m |
| Hmotnosť: | 535 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 203 cm |
| Vrhacia záťaž: | 6, 00 lb |
| Dĺžka rukoväte (od spodnej časti tyče po stred: | 62 cm |
| Rukoväť: | delená, EVA pena |












