Prut Aquantic Seatrout LX-S 3,05m 12-38g
- Zľava 15%
Sháníte prut na lov mořských pstruhů a ostatních ryb z pobřeží? Seatrout LX-S je vyvinut právě na takový způsob rybolovu. Viac tu
143,64 €
122,09 €
| Kód: | DK:5647307 |
| Výrobce: | Aquantic |
| Záruka: | 36 měs. |
Sháníte prut na lov mořských pstruhů a ostatních ryb z pobřeží? Seatrout LX-S je vyvinut právě na takový způsob rybolovu. Se svou délkou 305 cm, citlivou špičkou a pevnou páteří je ideální pro nahazování přívlačových nástrah na velké vzdálenosti a hravě obstojí i při zdolávání velkých mořských ryb. Jemná špička prutu skvěle tlumí agresivní výpady a při výskocích pstruhů nad vodní hladinu nehrozí vyklepání nástrahy. Rukojeť je vyrobena z EVA a má trojúhelníkovou, ergonomicky tvarovanou koncovku, která je pro atraktivní vzhled pokryta fólií z kořenového dřeva.
Specifikace:
- Blank z uhlíkových vláken 24 - 30T
- Očka typu K s vložkou SIC
- Sedlo navijáku MVS
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s koncovkou z kořenového dřeva
| Dĺžka prútu: | 3, 05 m |
| Hmotnosť: | 212 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 156 cm |
| Vrhacia záťaž: | |
| Rukoväť: |












