Bič Abu Garcia Siesta 6,0m
- Zľava 15%
Lehké a dobře vyvážené rybářské biče Abu Garcia Siesta vyrobené z grafitového kompozitu. Viac tu
19,99 €
16,99 €
| Kód: | PF:1096328 |
| Výrobce: | Abu Garcia |
| Záruka: | 36 měs. |
Lehké a dobře vyvážené rybářské biče Abu Garcia Siesta vyrobené z grafitového kompozitu.
Vhodné pro začínající rybáře, lov nástražních rybiček nebo rychlý lov menších ryb. Skrývají v sobě dostatek síly i pro zdolání větší ryby. Na konci prutu se nachází koncovka pro uchycení vlasce.
| Dĺžka prútu: | 6, 00 m |
| Hmotnosť: | 499 g |
| Počet dielov: | 6 |
| Počet očiek: | 1 |
| Transportná dĺžka: | 118 cm |
| Vrhacia záťaž: | NEUVEDENÉ |












