Bič Mitchell Catch Pro Pole Tele 5,00m
- Zľava 15%
Catch Pro Tele Pole je řada rybářských bičů vyznačující se extrémní lehkostí, výbornou ovladatelností a nízkým průměrem. Viac tu
20,48 €
17,41 €
| Kód: | PF:1544458 |
| Výrobce: | Mitchell |
| Záruka: | 36 měs. |
Catch Pro Tele Pole je řada rybářských bičů vyznačující se extrémní lehkostí, výbornou ovladatelností a nízkým průměrem. Neunavuje ruku ani při dlouhém chytání. Je velmi tvrdý, pracuje pouze špička, což zaručuje velice přesný a rychlý lov.
Značka Mitchell přichází pro letošní rok s ucelenou řadou prutů s nápadným barevným designem. V řadě Catch Pro naleznete přívlačové pruty, teleskopické pruty, kaprové pruty, sumcové nebo mořské pruty a biče pro nejmenší rybáře.
Na konci biče se nachází koncovka pro upevnění vlasce.
Zdarma dodáván návazec s kostřičkou. Díky tomu stačí upevnit návazec na prut a můžete okamžitě chytat.
Doporučujeme pro začínající závodní rybáře, kteří hledají hodně muziky za málo peněz.
Technické údaje:
- kompozitní materiál
| Dĺžka prútu: | 5, 00 m |
| Hmotnosť: | 344 g |
| Počet dielov: | 5 |
| Počet očiek: | 1 |
| Transportná dĺžka: | 110 cm |
| Vrhacia záťaž: | NEUVEDENÉ |












