Bič Mivardi Entera 6m
- Zľava 15%
Série teleskopických bičů, postavených na blanku z kombinace materiálů SHMC / ExHRC carbon. Viac tu
66,99 €
56,94 €
| Kód: | M:MIV-ENTP600 |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 36 měs. |
Série teleskopických bičů, postavených na blanku z kombinace materiálů SHMC / ExHRC carbon. Nabízejí středně tuhou akci se zachováním potřebné citlivosti díky plné uhlíkové špičce. Nízká hmotnost umožňuje rychlý lov drobnějších ryb. Velké silové rezervy potom zajišťují bezproblémové zdolávání větších a bojovnějších ryb.
| Dĺžka prútu: | 6, 00 m |
| Hmotnosť: | 250 g |
| Počet dielov: | 6 |
| Počet očiek: | 1 |
| Transportná dĺžka: | 142 cm |
| Vrhacia záťaž: | NEUVEDENÉ |












