Bivak JRC Defender 2 Man
- Akcia
- Doprava zdarma
- Zľava 15%
Vynikající poměr kvality a ceny, zvětšený vnitřní prostor, přední větrací panely a mnoho dalších vylepšení to nabízí obnovená řada Defender, která nahradila vele úspěšnou řadu Contact. Viac tu
226,40 €
192,44 €
| Kód: | PF:1441608 |
| Výrobce: | JRC |
| Záruka: | 36 měs. |
Vynikající poměr kvality a ceny, zvětšený vnitřní prostor, přední větrací panely a mnoho dalších vylepšení to nabízí obnovená řada Defender, která nahradila vele úspěšnou řadu Contact.
Technické údaje:
- materiál polyester 210D PU s vodním sloupcem 5.000mm
- podlepené švy
- 5-ti dílná 2 žebrová konstrukce z 16mm 6061 odlehčené aluminiové kulatiny
- tvar bivaku nabízející maximální vnitřní prostor
- dveře jsou vybaveny dvoucestnými zipy
- přední strana bivaku nabízí tři možnosti nastavení, moskytiéra, plný panel a slidové okno
- na předním kšiltu se nacházejí pásky pro snadné uchycení prutů
- silná a lehká Velcro podlážka
- rozpínací tyče součástí bivaku
- dodáváno s kolíky a transportní taškou
| Hmotnosť: | 7, 00 kg |
| Materiál: | 210D PU |
| Počet osôb: | 2 |
| Rozmer - dĺžka: | 275 cm |
| Rozmer - šírka: | 300 cm |
| Rozmery - výška: | 150 cm |
| Prepravné rozmery: | 100 x 19 cm |
| Vodný stĺpec: | 5000 mm |












