Naviják Daiwa Exceler LT 2000
Vďaka použitiu nového ľahkého kompozitného materiálu Zaion Light sa spoločnosti Daiwa podarilo navrhnúť najnovšiu generáciu veľmi úspešnej série Exceler LT tak, aby bola výrazne pevnejšia a ľahšia ako kedykoľvek predtým. Viac tu
122,54 €
98,03 €
| Kód: | FH:10422-200 |
| Výrobce: | Daiwa |
| Záruka: | 24 měs. |
Vďaka použitiu nového ľahkého kompozitného materiálu Zaion Light sa spoločnosti Daiwa podarilo navrhnúť najnovšiu generáciu veľmi úspešnej série Exceler LT tak, aby bola výrazne pevnejšia a ľahšia ako kedykoľvek predtým. Materiál Zaion Light odolný voči krúteniu ponúka výrazne lepšiu pevnosť a zároveň nižšiu hmotnosť. Vďaka použitiu tohto materiálu sú prevody bezpečne uložené v tele navijaka a zabezpečujú jeho hladký chod. Vďaka konštrukcii LT v kombinácii s odolnými prevodmi Digigear sa zvyšuje sila navíjania a jej prenos, čo vedie k predĺženiu životnosti. Brzda ATD funguje bez počiatočného odporu a ponúka obrovský brzdný výkon. Cievka ABS vyrobená z leteckého hliníka s optimalizovaným okrajom znižuje trenie počas nahadzovania, čo umožňuje ešte dlhšie nahadzovanie. Hliníková rukoväť je pripevnená priamo k telu navijaka.
Špecifikácie:
- LT (Light and Tough)
- telo ZAION V
- 5 guľôčkových ložísk
- ZAION V AIR ROTOR
- odolné prevody TOUGH DIGIGEAR
- brzdový systém ATD™
- Anti-Nekonečný reverzný systém
- Navíjanie vlasca Cross Wrap
- Hliníková vzduchová cievka
- Sústružená hliníková kľučka
- Hi-Grip kľučka
- AIR BAIL
- Navijak Twist Buster II
| Hmotnosť: | 185 g |
| Kapacita cievky: | 0, 16 mm / 150 m |
| Maximálne nastavenie brzdy: | 4 kg |
| Navíjanie na 1 otočenie rukoväte: | 68 cm |
| Počet ložísk: | 5 |
| Konverzný pomer: | 5, 2 : 1 |
| Veľkosť cievky: | 20 |












