Prut Delphin Bang Darx 2,40m 10-30g
- Zľava 15%
Prúty zo série BANG! sa v priebehu niekoľkých rokov stali priam povinnou výbavou mnohých nadšencov prívlače. Viac tu
49,79 €
42,32 €
| Kód: | 101005827 |
| Výrobce: | Delphin |
| Záruka: | 36 měs. |
Prúty zo série BANG! sa v priebehu niekoľkých rokov stali priam povinnou výbavou mnohých nadšencov prívlače. Preto sme sa rozhodli vytvoriť v poradí už tretiu generáciu s označením BANG! Darx. Jej vynovený dizajn a technické vlastnosti ocení každý, kto uprednostňuje elegantné čierne prevedenie v kombinácií s vysokou funkčnosťou a veľmi priaznivou cenou. Delphin BANG! Darx sa vyznačuje nízkou hmotnosťou, výkonným 24T blankom a semiparabolickou akciou. Výhodou je aj biela, citlivá špička, umožňujúca rýchlejšiu a jednoduchšiu indikáciu každého záberu a okamžitý zásek. Prúty zo série BANG! výborne sedia v ruke vďaka ergonomickému tvarovaniu rukoväte z EVA peny, ktorá je navrhnutá v decentnej kamufláži. Presne určená veľkosť a rozloženie očiek so SiC výplňou, umožňuje dokonale presné nahadzovanie nástrahy do lovného miesta, ale aj hladké vedenie vlasca či šnúry. Ideálne vyváženie zabezpečí, že aj niekoľkohodinový lov s neustálym nahadzovaním vás neunaví! Naopak, budete si užívať každé jedno nahodenie! Svojimi vlastnosťami, ponúkanými variantmi a prijateľnou cenou tak tento prút rozhodne dokáže prekvapiť aj skúsených rybárov. Technické parametre: Model: 180cm/0.5-5g Počet dielov: 2 Priemer blanku nad rukoväťou: 6,8mm Počet očiek: 8 Transportná dĺžka: 95,5cm Hmotnosť: 80g Rukoväť: delená, EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 31cm Model: 210cm/2-7g Počet dielov: 2 Priemer blanku nad rukoväťou: 8,6mm Počet očiek: 9 Transportná dĺžka: 109,5cm Hmotnosť: 78g Rukoväť: delená, EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 31,5cm Model: 215cm/7-26g Počet dielov: 2 Priemer blanku nad rukoväťou: 10,6mm Počet očiek: 9 Transportná dĺžka: 111cm Hmotnosť: 106g Rukoväť: delená, EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 26,5cm Model: 228 cm/3-18 g Počet dielov: 2 Priemer blanku nad rukoväťou: 9,15mm Počet očiek: 9 Transportná dĺžka: 119 cm Hmotnosť: 100 g Rukoväť: delená, EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 29 cm Model: 240cm/10-30g Počet dielov: 2 Priemer blanku nad rukoväťou: 11,3mm Počet očiek: 9 Transportná dĺžka: 126cm Hmotnosť: 120g Rukoväť: delená, EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 35,5cm
| Dĺžka prútu: | 2, 40 m |
| Hmotnosť: | 120 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 9 |
| Transportná dĺžka: | 126 cm |
| Vrhacia záťaž: | 10 - 30 g |
| Dĺžka rukoväte (od spodnej časti tyče po stred: | 35, 5 cm |
| Priemer polotovaru nad rukoväťou: | 11, 3 mm |
| Rukoväť: | delená, EVA pena |












