Prut Delphin Dimenzia LS+ 4,00m 175g
- Zľava 15%
Prekonajte svoje limity a lovte na miestach ďaleko za bežnou hranicou dohodu. Viac tu
137,32 €
116,72 €
| Kód: | 101004358 |
| Výrobce: | Delphin |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia v pondelok 11.05.2026
Prekonajte svoje limity a lovte na miestach ďaleko za bežnou hranicou dohodu. Delphin DIMENZIA LS+ ponúka nekompromisné riešenie pri nahadzovaní feedrových montáži do extrémnych vzdialeností. Extrémne silný blank vyrobený z 24T karbónu je dostatočne silný, aby odolal plnej sile vynaloženej pri nahadzovaní. Prút sa vyznačuje rýchlou akciou v koncovej časti, čo po náhode umožňuje blanku sa rýchlo vrátiť do neutrálnej polohy a tým znižuje odpor vlasca pri prechode očkami. Z rovnakého dôvodu sme prút opatrili pevnými karbónovými špičkami. K extrémnym hodom prispieva aj dlhá rukoväť prúta opatrená shrink materiálom a v koncovej časti rozšírením z EVA peny pre pevný a razantný úchop. Ergonomicky tvarované Fuji sedlo je veľmi pohodlné a prispieva k zníženiu únavy aj pri častom nahadzovaní. Pre maximálne zaistenie navijaka počas extrémnych hodov je sedlo opatrené dodatočnou kovovou maticou. Prút je osadený kvalitnými a pevnými SeaGuide očkami s keramickou výplňou. Celý prút je vyhotovený v elegantnej matnej čiernej farbe v ktorej vyniká karbónová textúra blanku, čierne očká a ich viazanie a čierne sedlo. Technické parametre: Delphin DIMENZIA LS+ 360cm/175g/3 diely Dĺžka prúta: 360cm Vrhacia záťaž: 175g Priemer blanku nad rukoväťou: 14,9mm Počet očiek: 7+6 Transportná dĺžka: 127cm Hmotnosť: 254g Rukoväť: Shrink + EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 56cm Priemer špičky: 2.80mm Delphin DIMENZIA LS+ 400cm/175g/3 diely Dĺžka prúta: 400cm Vrhacia záťaž: 175g Priemer blanku nad rukoväťou: 15,3mm Počet očiek: 7+6 Transportná dĺžka: 138cm Hmotnosť: 279g Rukoväť: Shrink + EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 59cm Priemer špičky: 2.80mm Delphin DIMENZIA LS+ 430cm/175g/3 diely Dĺžka prúta: 430cm Vrhacia záťaž: 175g Priemer blanku nad rukoväťou: 15,7mm Počet očiek: 8+6 Transportná dĺžka: 149cm Hmotnosť: 326g Rukoväť: Shrink + EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 62cm Priemer špičky: 2.80mm
| Dĺžka prútu: | 4, 00 m |
| Hmotnosť: | 279 g |
| Počet dielov: | 3 + 3 |
| Počet očiek: | 13 |
| Transportná dĺžka: | 138 cm |
| Vrhacia záťaž: | |
| Dĺžka rukoväte (od spodnej časti tyče po stred: | 59 cm |
| Priemer polotovaru nad rukoväťou: | 15, 3 mm |
| Rukoväť: | Shrink + EVA pěna |












