Prut Delphin Legia CarpMatch 3,90m 75g
Prút bol špeciálne navrhnutý na lov väčších druhov kaprovitých rýb pomocou plávanej. Vďaka spevnenému blanku vyrobeného z 24T karbónu a robustnejším celokovovým očkám poľahky odolá ráznym výpadom silných rýb. Aj napriek svojej vysokej pevnosti je blank prúta až nezvyčajne štíhly a jeho plne parabolická akcia vám umožní si naplno vychutnať každý jeden súboj. Takáto akcia prúta je najmä v kategórii „match“ obzvlášť výhodná pre presné nahadzovanie nástrahy na lovné miesto. Zároveň postupné ohýbanie blanku v celej jeho dĺžke dovoľuje použitie tenších nádv äzcových vlascov bez obavy ich pretrhnutia počas záseku, či zdolávania ryby. Blank prúta je osadený príjemnou rukoväťou, ktorá je vzhľadom k praktickému využívaniu tvorená z kombinácie materiálu EVA a korku. Nadčasový dizajn bol doplnený vysokými očkami kompletne dizajnovaných v striebornej farbe. Technické parametre: Delphin LEGIA Carp MATCH 330 / 3 diely Dĺžka prúta: 330cm Vrhacia záťaž: 75g Priemer blanku nad rukoväťou: 11,5mm Počet očiek: 13 Transportná dĺžka: 118cm Hmotnosť: 205g Rukoväť: plná rukoväť, korok + EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 46cm Delphin LEGIA Carp MATCH 360 / 3 diely Dĺžka prúta: 360cm Vrhacia záťaž: 75g Priemer blanku nad rukoväťou: 12mm Počet očiek: 14 Transportná dĺžka: 128cm Hmotnosť: 230g Rukoväť: plná rukoväť, korok + EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 48cm Delphin LEGIA Carp MATCH 390 / 3 diely Dĺžka prúta: 390cm Vrhacia záťaž: 75g Priemer blanku nad rukoväťou: 12,5mm Počet očiek: 15 Transportná dĺžka: 138cm Hmotnosť: 250g Rukoväť: plná rukoväť, korok + EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 50cm
| Dĺžka prútu: | 3, 90 m |
| Hmotnosť: | 250 g |
| Počet dielov: | 3 |
| Počet očiek: | 15 |
| Transportná dĺžka: | 138 cm |
| Vrhacia záťaž: | 75 g |
| Dĺžka rukoväte (od spodnej časti tyče po stred: | 50 cm |
| Priemer polotovaru nad rukoväťou: | 12, 5 mm |
| Rukoväť: | plná rukoväť, korok + pena EVA |












