Prut Delphin Petrol ParA Compact 2,70m 5-20g
- Zľava 15%
Pokud ve vaší výbavě nesmí chybět kompaktní prut výborných vlastností a neotřelého designu, tak jste právě našli ten správný kousek. Viac tu
45,48 €
38,66 €
| Kód: | 101002530 |
| Výrobce: | Delphin |
| Záruka: | 36 měs. |
Pokud ve vaší výbavě nesmí chybět kompaktní prut výborných vlastností a neotřelého designu, tak jste právě našli ten správný kousek. Atypické řešení dělením na 3 části stlačilo jeho transportní rozměry na minimum. Navíc vhodným navržením blanku tyto spoje nepocítíte na celkové práci a ohybu prutu! Dokonale si vychutnáte i menšího dravce a zároveň máte v blanku dostatečnou sílu i pro kapitální kousky.
Pruty PETROL Compact jsou postaveny na kvalitním blanku s parabolickou akcí, které jsou vhodné pro lov většiny našich dravých ryb. Ocení ho hlavně rybáři, jejichž cílem je minimalizování výbavy. Délky prutů jsou vhodné i pro použití během rodinné dovolené u moře, protože nezaberou množství místa v zavazadlech. Zelené vyvázání oček na solidním matném černém blanku je určeno k jednodušší identifikaci záběrů, což pomůže k přeměnění i těch nejjemnějších z nich. Všechna očka jsou rozmístěna po celé délce blanku tak, aby byl co nejvíce využitý potenciál parabolického prutu. Prut je osazen kvalitním DPS sedlem, který nebude mít problém udržet i větší navijáky. Dělená rukojeť ze stylové modré EVA pěny zpříjemní čas, který s tímto prutem strávíte u vody.
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Počet dielov: | 3 |
| Počet očiek: | 9 |
| Transportná dĺžka: | 98 cm |
| Vrhacia záťaž: | 5 - 20 g |
| Dĺžka rukoväte (od spodnej časti tyče po stred: | |
| Priemer polotovaru nad rukoväťou: | 10, 3 mm |
| Rukoväť: | delená, EVA pena |












