Prut Delphin Quest B´Cast 1,95m 125g
- Zľava 15%
Ponuku baitcastových prútov sme rozšírili o model QUEST B´CAST, ktorý je primárne určený na ťažkú prívlač s nástrahami typu swimbait, jerkbait alebo s veľkými gumenými nástrahami. Viac tu
69,75 €
59,29 €
| Kód: | 101004704 |
| Výrobce: | Delphin |
| Záruka: | 36 měs. |
Ponuku baitcastových prútov sme rozšírili o model QUEST B´CAST, ktorý je primárne určený na ťažkú prívlač s nástrahami typu swimbait, jerkbait alebo s veľkými gumenými nástrahami. Prút je postavený na pevnom a rýchlom blanku, ktorý má množstvo silovej rezervy pre nahadzovanie a zásek do tvrdých čeľustí veľkých predátorov. Blank prúta je osadený vysokokvalitnými a odolnými 2-stopovými SeaGuide očkami, ktoré sú umiestnené tak, aby čo najlepšie rozložili silu po celej dĺžke a zároveň umožnili ľahké presné nahadzovanie, či hladký chod šnúry. Ergonomicky tvarované čierne SeaGuide sedlo perfektne sadne do ruky a zvládnete s ním aj dlhé dni strávené pri vode. Nad sedlom sa nachádza kovové odolné očko vhodné pre zavesenie nástrahy počas presunov alebo po ukončení lovu. Rukoväť prúta je vyrobená z hnedej EVA peny, ktorá je tvarovaná tak, aby manipulácia s prútom bola maximálne komfortná. Rukoväť je zakončená medenou kovovou koncovkou, čo spolu s ostatnými detailami a matným tmavohnedým blankom vytvára efektný a originálny celok. Technické parametre: Model: 195cmm/125g Počet dielov: 2 Priemer blanku nad rukoväťou: 10,6mm Počet očiek: 8 Transportná dĺžka: 112,5cm Hmotnosť: 162g Rukoväť: EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 38cm Model: 230cm/125g Počet dielov: 2 Priemer blanku nad rukoväťou: 11,7mm Počet očiek: 9 Transportná dĺžka: 120cm Hmotnosť: 178g Rukoväť: EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 43cm
| Dĺžka prútu: | 1, 95 m |
| Hmotnosť: | 162 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 8 |
| Transportná dĺžka: | 112, 5 cm |
| Vrhacia záťaž: | 125 g |
| Dĺžka rukoväte (od spodnej časti tyče po stred: | 38 cm |
| Priemer polotovaru nad rukoväťou: | 10, 6 mm |
| Rukoväť: | Pena EVA |












