Prut Doiyo Odo Stick 1,98m 1-11g
- Zľava 15%
Nové pruty Doiyo Odo jsou plně stavěny v ultralehkém trendu, mají obrovské rezervy výkonu a to i přes citlivou spárovanou plně uhlíkovou špičku. Viac tu
71,80 €
61,03 €
| Kód: | DK:5671198 |
| Výrobce: | Doiyo |
| Záruka: | 36 měs. |
Nové pruty Doiyo Odo jsou plně stavěny v ultralehkém trendu, mají obrovské rezervy výkonu a to i přes citlivou spárovanou plně uhlíkovou špičku. Vyrobeno z kvalitního, lisovaného uhlíku.
Specifikace:
- spárovaná špička z uhlíku
- uhlík lisovaný pod tlakem 24 tun
- očka typu K
| Dĺžka prútu: | 1, 98 m |
| Hmotnosť: | 104 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 103 cm |
| Vrhacia záťaž: | 1 - 11 g |
| Rukoväť: | rozdelená EVA |












