Prut MS Range Econ NX 3,90m 150g
- Zľava 15%
Vylepšit již tak perfektní řadu Econ bylo velmi těžké, přesto se podařilo najít drobné úpravy, díky kterým se série Econ NX stává téměř dokonalou. Viac tu
137,23 €
116,65 €
| Kód: | DK:5540390 |
| Výrobce: | MS Range |
| Záruka: | 36 měs. |
Vylepšit již tak perfektní řadu Econ bylo velmi těžké, přesto se podařilo najít drobné úpravy, díky kterým se série Econ NX stává téměř dokonalou. Vylepšil se vzhled prutu, jeho citlivost a byly osazeny SIC očka typu K. Za zmínku stojí, že všechny úpravy jsou v ceně téměř nepozorovatelné a můžeme téměř udržet cenovou hladinu předchozích modelů. Celá série Econ NX má průměr výměnných špiček 2,80 mm.
Specifikace:
- model Heavy
| Dĺžka prútu: | 3, 90 m |
| Hmotnosť: | 315 g |
| Počet dielov: | 3 + 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 136 cm |
| Vrhacia záťaž: | 150 g |
| Typ tipov: |












