Signalizátor Flajzar Fishtron Neon TX3 - V
Hlásič záberu FISHTRON NEON TX3 vyniká dokonalým spracovaním a najmodernejšou elektronikou. Viac tu
65,86 €
55,98 €
| Kód: | FJ:NEON TX3V |
| Výrobce: | FLAJZAR, s.r.o. |
| Záruka: | 24 měs. |
Hlásič záberu FISHTRON NEON TX3 vyniká dokonalým spracovaním a najmodernejšou elektronikou. Samozrejmosťou je integrovaný diaľkový vysielač s dosahom až 150 metrov.
Dva jednoduché a ľahko použiteľné ovládacie prvky umožňujú nastaviť všetky potrebné parametre signalizátora, ako je hlasitosť, citlivosť (dĺžka odvíjania vlasca) a výška tónu.
Na hornej strane nájdete multifunkčné ovládacie tlačidlo, ktoré nielen zapína a vypína signalizátor záberu, ale aj rozsvecuje biele pozičné LED diódy. Zámerne sme ich umiestnili vzadu, úplne hore, takže vám po zábere osvetlia aj miesto lovu. Dobre vám poslúžia ako maják, ktorý vám pomôže rýchlo sa zorientovať v prípade uviaznutia krmiva. Túto výhodu oceníte najmä za zníženej viditeľnosti alebo v noci.
Maják na záber má integrovaný snímač okolitého svetla, ktorý zabezpečuje inteligentné riadenie jasu podľa svetelných podmienok. Vďaka tomu sa LED diódy v noci stlmia, aby neoslňovali, a počas dňa sa ich jas zvýši.
Výhody:
- elegantný priesvitný dizajn
- štýlové stĺpové LED svetlá
- inteligentná regulácia jasu
---extrémne jednoduché používanie
--prijímač pre 6 zariadení
-dosah až 150 metrov
--3 roky záruka
| Modul vysielania: | áno |
| Kompatibilita: | RX MULTI, RX SIX, RX MINI, WRL 1, WRL2, WRL 3, HL346P |
| Optická signalizácia: | 16 LED |
| Farba optickej signalizácie: | 4 farebné verzie |
| Nastavenie jasu LED: | áno, automaticky |
| Pamäť LED: | áno |
| Nočná LED: | áno, automaticky po zotmení |
| Akustická signalizácia: | áno |
| Akustické rozlíšenie krytia linky: | áno |
| Nastavenie hlasitosti: | plynulo nastaviteľné |
| Nastavenie tónov: | áno |
| Nastavenie citlivosti povlaku: | 4mm až 15cm |
| Funkcia MUTE: | áno |
| Speciálne funkcie: | Funkcia MAJAK, zadná biela LED dióda pre väzbu |
| Rozmery (v x š x h): | 82 x 45 x 27 mm |
| Dĺžka skrutky: | 20 mm |
| Počet a typ batérií: | 2x článok LR1 |












