Naviják Garda Sniper SSX Black 14000+10000
- Zľava 10%
Garda SNIPER SSX je perfektně zpracovaný velkokapacitní naviják určený především k lovu kaprů. Viac tu
123,11 €
110,80 €
| Kód: | MB:GAR1503 |
| Výrobce: | Garda |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 2 ks: Expedícia vo štvrtok 07.05.2026
Garda SNIPER SSX je perfektně zpracovaný velkokapacitní naviják určený především k lovu kaprů. Oblíbíte si ho hned jen co jej vezmete do ruky. Má super pomalou oscilaci, 9 + 1 ložisek, silný převod 4,1:1, precizní brzdu a dvě kovové cívky v ceně. Každá z nich má nejen jinou kapacitu, ale i jiný způsob ukládání. Zatímco 14 000 cívka ukládá vlasec či šnůru vertikálně s důrazem na co největší kapacitu (550m/0,35mm), 10 000 cívka ukládá kónicky s důrazem na co nejdelší odhoz. I tak má dostatečnou kapacitu pro případ vyvážení (480m/0,35mm). Díky super pomalé oscilaci je vlasec dokonale ukládán a snadno se z cívky odvíjí. Převod 4,1:1 je dostatečně silný na to, aby zvládal i těžké podmínky a zároveň dostatečně rychlý při stahování zátěže z dálky (95 cm/otočku). O hladký chod se stará 9 + 1 ložisek a vyvážený rotor. Brzda jde dokonale hladce, takže se během zdolávání nemusíte bát o svůj úlovek. Samozřejmostí jsou dva kovové klipy na cívce, okamžitý Anti Revers, ochrana vlasce proti zapadnutí pod cívku a vše dotváří nádherná CNC klička navijáku. Naviják Sniper SSX pozdvihne váš lov kaprů na vyšší úroveň.
Specifikace:
- Ložiska z nerezové oceli
- Antireverzní válečkové ložisko Quick-set
- Strojově obráběná hliníková cívka
- Kovová klička
- Velikost: 10000/14000
- Kapacita cívky 10000: 0,35mm/480m • Kapacita cívky 14000: 0,35mm/550m
| Hmotnosť: | 640 g |
| Brzdný výkon: | 16 kg |
| Kapacita cievky: | 0, 35 mm / 550 m |
| Navíjanie na 1 otočenie rukoväte: | 95 cm |
| Počet ložísk: | 9 + 1 |
| Konverzný pomer: | 4, 1 : 1 |
| Veľkosť cievky: | 14 000 |












