Prut Giants Fishing Gaube XP330 2,74m 3,25lb
Super výkonné pruty, které jsou postaveny na tenkém vysoce modulovém blanku, což Vám zajistí jak daleké a přesné nahazovaní, tak kontrolu při zdolávání velkých kaprů. Viac tu
114,53 €
97,35 €
| Kód: | E:G-13158 |
| Výrobce: | Giants Fishing |
| Záruka: | 24 měs. |
Super výkonné pruty, které jsou postaveny na tenkém vysoce modulovém blanku, což Vám zajistí jak daleké a přesné nahazovaní, tak kontrolu při zdolávání velkých kaprů.
Blank prutu je postaven na vysoce modulového blanku IMX-C30T, který má vysokou pevnost i v těch nejextrémnějších situacích. Navíc je ještě zakončen a zpevněn karbonovou punčochou XC-Mesh, která zajistí větší pevnost a odolnost. Prut je osazen kvalitními LS-SIC očky, které mají vetší průměr a na špičce jsou tři dvoupatková a dvě naváděcí třípatková, což zároveň přispívá ke skvělé akci celého prutu.
Počet oček u verze 9ft/2,74m (3,25Lb) – 5+1 velikosti oček jsou: 40/35/22/18/12/10 mm.
Dělená rukojeť která je na konci rozšířená, pro lepší držení při nahazování a potažená pogumovaným materiálem. Kvalitní a spolehlivé sedlo navijáku DPS 18 je minimalistické a krásně ladí se štíhlím blankem prutu. Tato verze kratšího prutu v 9ft provedení, se skvěle hodí jak na lov z lodi, ale také jí oceníte při rybolovu na řekách, nebo menší a středních vodách.
| 50mm očko: | Nie |
| Dĺžka prútu: | 2, 74 m |
| Hmotnosť: | 275 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 140 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 25 lb |












