Prut Giants Fishing CLX MK2 Tele 3,00m 20-70g
- Zľava 15%
Řada kvalitních teleskopických prutů, které jsou vyrobeny z prvotřídního grafitu IM6 a osazeny rukojetí z přírodního korku. Viac tu
40,64 €
34,54 €
| Kód: | E:G-13152 |
| Výrobce: | Giants Fishing |
| Záruka: | 36 měs. |
Řada kvalitních teleskopických prutů, které jsou vyrobeny z prvotřídního grafitu IM6 a osazeny rukojetí z přírodního korku.
Specifikace:
- tyto pruty mají široké využití a jsou vhodné jak pro začínající, tak pokročilé rybáře.
- prut je osazen kvalitními dvojitými SIC očky a má ergonomické DPS grafitové sedlo.
- rukojeť je celo korková, vyrobena z prvotřídního Portugalského korku AA kvality.
- blank je vroben z grafitu IM6, který má modrou povrchovou úpravu.
| 50mm očko: | Nie |
| Dĺžka prútu: | 3, 00 m |
| Hmotnosť: | 248 g |
| Počet dielov: | 7 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 65 cm |
| Vrhacia záťaž: | 20 - 70 g |
| Rukoväť: | korok |












