Prut Giants Fishing CPX Carp MK2 3,60m 3,25lb AKCE 1+1 ZDARMA!
- Zľava 15%
Řada kaprových prutů CPX-Carp MK2 určených pro daleké hody, při zachování citlivého kontaktu s rybou. Viac tu
98,11 €
83,39 €
| Kód: | E:G-13145/1+1 |
| Výrobce: | Giants Fishing |
| Záruka: | 36 měs. |
Řada kaprových prutů CPX-Carp MK2 určených pro daleké hody, při zachování citlivého kontaktu s rybou...Nyní super AKCE...Při koupi jednoho prutu dostanete druhý zcela ZDARMA!
Prut je postaven na kvalitním X-WRAP karbonovém blanku a je osazen SIC očky. Pruty mají převlékací spoje dílů, které jsou vyztuženy proplétanou kevlarovou punčochou, která zajistí vysokou pevnost a životnost.
Specifikace:
- rukojeť je z EVA materiálu s protiskluzovým povrchem.
- grafitový držák navijáku s kovovým vyztužením.
- pruty mají středně rychlou parabolickou akci a praktický klip na zadržení vlasce.
- doporučená zátěž 70 až 80g
!!! Při koupi jednoho prutu dostanete druhý ZDARMA !!!
| 50mm očko: | Nie |
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 348 g |
| Počet dielov: | 3 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 128 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 25 lb |
| Rukoväť: | Pena EVA |












