Prut Giants Fishing Deluxe Picker 3,0m 40g
- Zľava 15%
Oblíbené feederové pruty Deluxe rozšiřujeme o zcela novou řadu tří pickerových prutů v délkách 240, 270 cm s odhozem 35 g a 300 cm s odhozem 40 g. Viac tu
59,48 €
50,56 €
| Kód: | E:G-13105 |
| Výrobce: | Giants Fishing |
| Záruka: | 36 měs. |
Oblíbené feederové pruty Deluxe rozšiřujeme o zcela novou řadu tří pickerových prutů v délkách 240, 270 cm s odhozem 35 g a 300 cm s odhozem 40 g.
Pruty jsou konstruovány pro lov drobných a středně velkých ryb v kratších vzdálenostech na stojatých a mírně proudících vodách. Pruty jsou velmi štíhlé, ale přitom rychlé pro zaseknutí a houževnaté při zdolávání. Akci mají semiparabolickou s tím, že pod maximálním tlakem jdou pruty až do paraboly a zvládají i hodně slušné kapry a bojovné říční ryby. Zvláště pak nejdelší model je velmi univerzální prut, pokrývající mnoho situací u vody a zvládající i těžší krmítka. Signalizaci obstarávají dvě špičky v hodnotě light a medium. I lehké špičky mají větší očka, což je výhodné nejen pro snadné a přesnější hody, ale v mrazivém počasí tak snadno nezamrzají.
| Dĺžka prútu: | 3, 00 m |
| Hmotnosť: | 166 g |
| Počet dielov: | 2 + 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 156 cm |
| Vrhacia záťaž: | 40 g |












