Prut Giants Fishing Fluent MK2 Feeder 3,00m 80g
- Zľava 15%
Luxusní řada feederových prutů, které jsou dodávány se čtyřmi špičkami, za skvělou cenu!Tyto feederové pruty jsou vyrobeny z vysoce modulového grafitu IM8 a mají středně rychlou akci. Viac tu
53,33 €
45,33 €
| Kód: | E:G-13140 |
| Výrobce: | Giants Fishing |
| Záruka: | 36 měs. |
Luxusní řada feederových prutů, které jsou dodávány se čtyřmi špičkami, za skvělou cenu!
Tyto feederové pruty jsou vyrobeny z vysoce modulového grafitu IM8 a mají středně rychlou akci. Tento tenký blank prutu, je navíc vyztužen kevlarovým opletem, pro vyšší pevnost.
Jsou velmi univerzální, výkonné díky své parabolické akci a čtyřmi výměnnými špičkami s různou tvrdostí. Díky rozsahu nabízených špiček, jste připraveni na jakoukoliv situaci v lovu cílených druhů ryb.
Souhrn špiček dodávaných k prutu: žlutá - nejtužší, oranžová - střední tuhost, červená – jemná, zelená ultra jemná. Prut je osazen kvalitními dvojitě vázanými SIC očky a má ergonomické NPS grafitové sedlo s černou povrchovou úpravou.
Rukojeť je celo korková, vyrobena z prvotřídního Portugalského korku AA kvality
| Dĺžka prútu: | 3, 00 m |
| Hmotnosť: | 238 g |
| Počet dielov: | 3 + 4 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 105 cm |
| Vrhacia záťaž: | 80 g |
| Rukoväť: | EVA pena + korok |












