Prut Giants Fishing Fluent MK2 Feeder 3,60m 100g
- Zľava 15%
Luxusní řada feederových prutů, které jsou dodávány se čtyřmi špičkami, za skvělou cenu!Tyto feederové pruty jsou vyrobeny z vysoce modulového grafitu IM8 a mají středně rychlou akci. Viac tu
61,54 €
52,31 €
| Kód: | E:G-13142 |
| Výrobce: | Giants Fishing |
| Záruka: | 36 měs. |
Luxusní řada feederových prutů, které jsou dodávány se čtyřmi špičkami, za skvělou cenu!
Tyto feederové pruty jsou vyrobeny z vysoce modulového grafitu IM8 a mají středně rychlou akci. Tento tenký blank prutu, je navíc vyztužen kevlarovým opletem, pro vyšší pevnost.
Jsou velmi univerzální, výkonné díky své parabolické akci a čtyřmi výměnnými špičkami s různou tvrdostí. Díky rozsahu nabízených špiček, jste připraveni na jakoukoliv situaci v lovu cílených druhů ryb.
Souhrn špiček dodávaných k prutu: žlutá - nejtužší, oranžová - střední tuhost, červená – jemná, zelená ultra jemná. Prut je osazen kvalitními dvojitě vázanými SIC očky a má ergonomické NPS grafitové sedlo s černou povrchovou úpravou.
Rukojeť je celo korková, vyrobena z prvotřídního Portugalského korku AA kvality
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 284 g |
| Počet dielov: | 3 + 4 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 125, 5 cm |
| Vrhacia záťaž: | 100 g |
| Rukoväť: | korok |












