Prut Giants Fishing Fluent MK2 Match 3,00m 5-20g
- Zľava 15%
Luxusní řada plavačkových prutů, které spojují ten nejlepší poměr kvality a ceny! Jsou vhodná jak na řeky, tak jezera a v nabídce jsou ve čtyřech délkách 3m, 3,3m, 3,6m a 3,9m. Viac tu
53,33 €
45,33 €
| Kód: | E:G-13153 |
| Výrobce: | Giants Fishing |
| Záruka: | 24 měs. |
Luxusní řada plavačkových prutů, které spojují ten nejlepší poměr kvality a ceny! Jsou vhodná jak na řeky, tak jezera a v nabídce jsou ve čtyřech délkách 3m, 3,3m, 3,6m a 3,9m.
Tyto plavačkové pruty jsou vyrobeny z vysoce modulového grafitu IM8 a mají středně rychlou akci. Prut je navíc zesílen v často namáhavých místech pro větší pevnost a odolnost při lovu.
Jsou velmi univerzální, výkonné díky své parabolické akci. Prut je osazen kvalitními dvojitě vázanými SIC očky a má ergonomické NPS grafitové sedlo s černou povrchovou úpravou.
Rukojeť je celo korková, vyrobena z prvotřídního Portugalského korku AA kvality.
| Dĺžka prútu: | 3, 00 m |
| Hmotnosť: | 195 g |
| Počet dielov: | 3 |
| Počet očiek: | 12 |
| Transportná dĺžka: | 105 cm |
| Vrhacia záťaž: | 5 - 20 g |
| Rukoväť: | korok |












