Prut Giants Fishing Radiant MX Feeder 3,6m 50-100g + naviják Spark Reel FD 4000
- Zľava 15%
Akční set obsahuje kvalitní feederový prut, který je dodáván se třemi špičkami a navijákem s přední brzdou Spark 4000FD. Viac tu
53,33 €
45,33 €
| Kód: | E:G-13118+G-11048 |
| Výrobce: | Giants Fishing |
| Záruka: | 36 měs. |
Akční set obsahuje kvalitní feederový prut, který je dodáván se třemi špičkami a navijákem s přední brzdou Spark 4000FD.
Tyto feederové pruty jsou vyrobeny z kvalitního grafitu IM6 a mají středně rychlou akci.
Jsou velmi univerzální, výkonné díky své parabolické akci. Díky rozsahu nabízených špiček, jste připraveni na jakou situaci a druh lovené ryby.
Souhrn špiček dodávaných k prutu: žlutá – tužší (sklolaminátová), červená - střední tuhost (grafitová) a zelená – jemná (sklolaminátová).
Prut je osazen kvalitními dvojitě vázanými SIC očky a má ergonomické DPS grafitové sedlo černé barvy. Rukojeť kombinuje přírodní korek s EVA pěnou a na koncích je drcený korek.
Naviják k prutu:
Pokud požadujete spolehlivý naviják za rozumné peníze, tak je správnou volbou model Spark FD.
- Masivní grafitové tělo a rotor
- Grafitová cívka + náhradní grafitová cívka
- 2 precizních kuličkových ložisek
- Pevnostní hnací soukolí
- Systém pro perfektní navíjení vlasce
- Rolnička proti kroucení vlasce
- Precizní systém přední brzdy
- Zastavení zpětného chodu v jakékoli poloze
- Kapacita cívky: 0,35mm – 160m, 0,40mm – 120m
- Převodový poměr: 5.1: 1
- Váha: 392g
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 266 g |
| Počet dielov: | 3 + 3 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 125 cm |
| Vrhacia záťaž: | 50 - 100 g |












