Naviják Iron Claw Envoy SR 4000
- Zľava 15%
Model Envoy SR 4000 nabízí stejnou precizní konstrukci jako menší verze, ale s vyšší kapacitou cívky a robustním tělem pro lov větších dravců. Viac tu
47,87 €
40,69 €
| Kód: | DK:2720135 |
| Výrobce: | Iron Claw |
| Záruka: | 24 měs. |
Model Envoy SR 4000 nabízí stejnou precizní konstrukci jako menší verze, ale s vyšší kapacitou cívky a robustním tělem pro lov větších dravců. Dokonale plynulý chod a rychlobrzda Fast Drag zaručují spolehlivý výkon.
Vlastnosti:
- 7 + 1 kuličkové ložisko
- Fast Drag – rychlobrzda
- Hliníkový zesílený překlapěč
- Hliníková cívka
- Softtouch klička
| Hmotnosť: | 280 g |
| Brzdný výkon: | 4, 5 kg |
| Kapacita cievky: | 0, 25mm / 235 m |
| Navíjanie na 1 otočenie rukoväte: | NEUVEDENÉ |
| Počet ložísk: | 7 + 1 |
| Konverzný pomer: | 5, 2 : 1 |
| Veľkosť cievky: | 40 |












