Prut Iron Claw Pro Guide M 2,75m 12-44g
- Zľava 15%
Nejdelší model v této řadě poskytuje maximální dosah při nahazování a skvělou kontrolu nad nástrahou. Viac tu
159,56 €
135,63 €
| Kód: | DK:5638275 |
| Výrobce: | Iron Claw |
| Záruka: | 36 měs. |
Nejdelší model v této řadě poskytuje maximální dosah při nahazování a skvělou kontrolu nad nástrahou. 30T uhlíkový blank s X-winding strukturou dodává vynikající pevnost a rychlou odezvu při záseku. Fuji K-type očka zajišťují hladký průchod vlasce a minimalizují tření. Ergonomická rukojeť s gumovým povrchem přináší vysoký komfort při dlouhých rybářských výpravách.
Specifikace:
- 30T uhlíkový blank
- Fuji K-type očka
- TORAYCA karbonové sedlo
| Dĺžka prútu: | 2, 75 m |
| Hmotnosť: | 194 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 143 cm |
| Vrhacia záťaž: |












