Prut Iron Claw The Native S 1,98m 12-42g
- Doprava zdarma
- Zľava 15%
S pruty "The Native" vytvořenými ve spolupráci Iron Claw a Moby Softbaits začínáme nový "věk kvality". Viac tu
241,13 €
204,96 €
| Kód: | DK:5701198 |
| Výrobce: | Iron Claw |
| Záruka: | 36 měs. |
S pruty "The Native" vytvořenými ve spolupráci Iron Claw a Moby Softbaits začínáme nový "věk kvality". Extrémně rychlé, vysoce stlačené blanky z uhlíkových vláken 40T jsou skutečně výjimečné. Jejich citlivost je téměř neuvěřitelná a vy tak můžete na záběry reagovat velmi rychle. Pruty jsou vybaveny očky a sedlem navijáku Fuji. Sedlo navijáku je rovněž opatřeno pogumovaným měkkým potahem. Rukojeť za sedlem navijáku je vyrobena z nového typu tkaniny z uhlíkových vláken, která nabízí dosud neznámý, velmi pohodlný úchop. Další předností prutů je šroubovací systém balančního závaží, se kterým lze pruty dokonale vyvážit pomocí tří závaží (2 x 7 g a 1 x 14 g).
Specifikace:
- Měkké sedlo navijáku Fuji
- Očka Fuji
- Rukojeť z uhlíkové tkaniny
- Systém dovážení prutu
- Blank z uhlíkových vláken 40T
- Hmotnost se systém dovážení: 194 g
| Dĺžka prútu: | 1, 98 m |
| Hmotnosť: | 166 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 107 cm |
| Vrhacia záťaž: | 12 - 42 g |
| Rukoväť: |












