Prut Iron Trout Spooner 2,13m 0,5-7g
- Zľava 15%
Prut určený pro lehkou přívlač. Viac tu
67,00 €
56,95 €
| Kód: | DK:5767213 |
| Výrobce: | Iron Trout |
| Záruka: | 36 měs. |
Prut určený pro lehkou přívlač. Je vyroben z kvalitních materiálů. Je dostatečně silný i pro souboj s velkým a silným soupeřem. Vhodný pro lehčí nástrahy 0,5 – 7 g.
Specifikace:
- uhlík lisovaný pod tlakem 24 – 30 tun
- SIC očka typu AT
| Dĺžka prútu: | 2, 13 m |
| Hmotnosť: | 78 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 110 cm |
| Vrhacia záťaž: | 0, 5 - 7 g |
| Rukoväť: | rozdelená EVA |












