Prut Sportex Invictus CS-2 Boat 3,00m 3,25lb
- Doprava zdarma
- Zľava 10%
Série prutů Invictus CS-2 je postavena na osvědčeném blanku Catapult CS-4, jemně vyladěný pro lepší vrhací sílu. Viac tu
237,44 €
213,70 €
| Kód: | SR:187 150304 |
| Výrobce: | Sportex |
| Záruka: | 36 měs. |
Série prutů Invictus CS-2 je postavena na osvědčeném blanku Catapult CS-4, jemně vyladěný pro lepší vrhací sílu. Rukojeť získává pevnost díky nové karbonové síťovině, která dodává přibližně o 13% větší odolnost. Pro lepší výkon při nahazování jsou modely 10ft a 12ft (do 3,25 lbs) vybaveny lehkými a tenkými očky Minima, které snižují pohyb blanku pro přesnější hody.
V případě modelů 12ft / 3,75 lbs a všech 13ft se používají tenké a odolné keramické SIC vložky společnosti Seaguide. Všechny modely Invictus CS-2 SPOD, CARP a DISTANCE jsou osazeny prvním 50mm očkem pro pohodlné odvíjení vlasce při dalekých nahazováních. Verze Invictus CS-2 BOAT naopak disponují prvním 30mm očkem. Rukojeť je osazena pevným sedlem navijáku FUJI TVS a zbytek rukojeti je potažen protiskluzovým duplonem.
Specifikace:
- 10 letá záruka na blank
- v reálných testech dohod více než 170m
- první očko 50mm
- top kvalita za dobrou cenu
- zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem
- pruty v tenkém - moderním blanku
- pruty jsou vhodné i na daleké hody - nahazujete výrazně dál než ostatní
- každý prut má své výrobní číslo je jedinečný
- dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové
- nadčasový design
- velikost prvního očka 30mm
| 50mm očko: | Nie |
| Dĺžka prútu: | 3, 00 m |
| Hmotnosť: | 259 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 157 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 25 lb |
| Rukoväť: | celorukojeť Duplon |












