Prut Sportex Catapult CS-4 Distance 3,96m 4,5lb
- Doprava zdarma
- Zľava 10%
Pruty opravdu hrají na své silné stránky, pokud jde o odhazovací výkon, a tak jsme se rozhodli pro blank vyrobený z japonského vysoce výkonného uhlíku se semiparabolickou akcí. Viac tu
315,56 €
284,00 €
| Kód: | SR:187 143561 |
| Výrobce: | Sportex |
| Záruka: | 36 měs. |
Pruty opravdu hrají na své silné stránky, pokud jde o odhazovací výkon, a tak jsme se rozhodli pro blank vyrobený z japonského vysoce výkonného uhlíku se semiparabolickou akcí. Díky kombinaci vysoce kvalitních SIC oček, robustních sedel navijáku FUJI DPS a pevných Duplon dělených rukojetí mají modely Catapult Carp CS-4 vynikající nahazovací a energetické vlastnosti. Nejlepší na tom je,že drobné technické chyby jsou kompenzovány skvělým materiálem, mohou i nezkušení vrhači dosáhnout značných vzdáleností. Stručně řečeno: všestranný bezstarostný balíček, který si díky své rukojeti vyztužené spirálovým karbonem podmaní i ty největší výzvy. Vrhací zátěž 84 - 140g.
Specifikace:
- Tenký a lehký blank vyrobený z Japonského vysoce výkonného uhlíku
- Semi-parabolická akce s vynikající nadhazovací silou
- Rukojeť vyztužená uhlíkovou spirálovou technologií
- Tenká SIC očka 50mm pro běžné pruty a velikost 30mm pro pruty Stalker
- Robustní FUJI DPS sedlo navijáku
- Dělená rukojeť vyrobená z kvalitního Duplonu
- 10 letá záruka na blank
- blank vyrobený z japonského výkonového uhlíkového materiálu
- velmi dobré chování při zatížení a následném uvolnění (malé chvění)
- rukojeť vyztužená 3K uhlíkovou síťovinou
- tenká a odolná SIC očka ( 50mm první očko, stalker pruty 30mm)
- vysoce kvalitní DPS sedlo navijáku
- dělená rukojeť z prémiového Duplon materiálu
- top kvalita za dobrou cenu
- zdolávání ryby na tyto pruty jsou skutečným zážitkem
- pruty v tenkém - moderním blanku
- pruty jsou vhodné na daleké hody - nahazujete výrazně dál než ostatní
- každý prut má své výrobní číslo které je jedinečné
- dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové
- nadčasový design
| 50mm očko: | ÁNO |
| Dĺžka prútu: | 3, 96 m |
| Hmotnosť: | 435 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 203 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3-5oz (84 - 140g) |
| Rukoväť: | Duplon |
| Veľkosť vodiaceho oka: | 16 mm |












