Prut Greys GT2 50 3,90m 3,50lb
- Zľava 15%
Anglická značka Greys přichází s novou řadou kaprových prutů, kde výrobce upřednostnil kvalitu za relativně nízkou cenu. Viac tu
149,99 €
127,49 €
| Kód: | PF:1503015 |
| Výrobce: | GREYS |
| Záruka: | 36 měs. |
Anglická značka Greys přichází s novou řadou kaprových prutů, kde výrobce upřednostnil kvalitu za relativně nízkou cenu. Ač se jedná o nejlevnější kaprové pruty, které značka Greys vyrábí, tak zakoupením se vám dostane do ruky super prut na lov kaprů. Celá řada GT2 nabízí skvělý výkon s extrémní úrovní citlivosti.
V řadě GT2 naleznete pruty pro příbřežní lov, na tzv. šoulačku, pro lov na řekách i jezerech, ale i pro lov, kdy je zapotřebí dosahovat velké vzdálenosti s PVA punčochou.
Technické údaje:
- vysoce kvalitní Seaguide® očka
- koncové očka konstruováno proti zamotání vlasce okolo špičky tzv. Anti-frap tip guide
- Deluxe Fuji DPS 18 sedlo navijáku
- dvě možnosti rukojetí, Japanese Shrink Wrap nebo korek
- štíhlý blank
- lehké 1K uhlíkové pletení skrz blank
- laserem vypálené logo na ocelové čepičce
| 50mm očko: | ÁNO |
| Dĺžka prútu: | 3, 90 m |
| Hmotnosť: | 454 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 202 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 50 lb |
| Rukoväť: | Japonský zmršťovací obal |












