Prut Anaconda Magist Telecarp 3,60m 3,0lb + 2x vlasec Saenger
- Zľava 15%
Skvělý set obsahuje dva kvalitní kaprové pruty za skvělou cenu. Viac tu
145,28 €
123,49 €
| Kód: | DK:5652361SET |
| Výrobce: | Anaconda |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia v stredu 06.05.2026
Skvělý set obsahuje dva kvalitní kaprové pruty za skvělou cenu. Součástí setu jsou dvě cívky vlasce Saenger. Největší předností je jeho malá transportní délka. Bez problémů zvládá souboj s těžkými protivníky. Je osazen SIC očky ( 5+1), má silnou páteř a elegantní vzhled.
- první, vodící očko: 50 mm
- malé přepravní rozměry
- 5 teleskopických dílů
- SIC očka 5 + 1
- silná páteř
Kvalitní vlaswec Saenger. Barvy nebyly vybrány náhodně, ale díky nesčetným zkouškám a dlouhodobému testování. Všechny vlasce jsou odolné UV záření, odolné proti mořské vodě a odolné proti oděru. Mají vysokou pevnost a tažnost. Má zvýšenou odolnost proti oděru a je extrémně měkký.
| délka | barva | průměr | nosnost |
| 500m | hnědá | 0,25mm | 5,65kg |
| 50mm očko: | ÁNO |
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 370 g |
| Počet dielov: | 5 |
| Počet očiek: | 5 + 1 |
| Transportná dĺžka: | |
| Vrhacia záťaž: | 3, 00 lb |












