Unikátní superlehké křeslo z inovativního materiálu Duralite a extrémně pohodlnou, silně polstrovanou matrací v designu digitálního maskáče. Jeho velkou výhodou je miniaturní kloub umožňující nastavení sklonu opěradla. Pevné opěrky rukou s neoprenovým potahem zvyšují celkovou pevnost křesla a zároveň jsou velmi pohodlné. Na křesle jsou použity nejkvalitnější typy zámků výsuvu nohou i patek proti zaboření. Přes nízkou hmotnost a malé přepravní rozměry se jedná o plnohodnotné křeslo, vhodné i pro dlouhodobé sezení.
Křeslo Mivardi CamoCODE Arm
- Zľava 15%
Unikátní superlehké křeslo z inovativního materiálu Duralite a extrémně pohodlnou, silně polstrovanou matrací v designu digitálního maskáče. Viac tu
119,99 €
101,99 €
| Kód: | M:M-CHCCA |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 36 měs. |
Parametry
| Hmotnost | 4,2 kg |
|---|---|
| Rozměr sedací části (šířka x délka) | 54 x 48 cm |
| Rozměr zádové části (šířka x délka) | 54 x 59 cm |
| Výška sedáku od země (od - do) | 36 - 47 cm |
| Barva | Camo CODE |
| Nosnost | 130 kg |
| Transportní rozměr | 70 x 60 x 19 cm |
| Transportní taška (není součástí) | M:M-TBCHCC |












