Výsledek vlastního vývoje značky MIVARDI. Snadno přenosné kaprařské křesílko s dvoudílným skládacím opěradlem. Při zachování mimořádně stabilní konstrukce se čtyřmi teleskopickými nohami a miniaturní přepravní velikostí nabízí zároveň dlouhé a pohodlné opěradlo. Silně polstrovaná matrace zaručuje vysoký komfort při sezení. Povrchový materiál B-POL600D je 100% nepromokavý a vysoce odolný proti opotřebení.
Křeslo Mivardi Premium Long
Popis produktu
Parametry
| Hmotnost | 6,3 kg |
|---|---|
| Rozměr sedací části (šířka x délka) | 51 x 45 cm |
| Rozměr zádové části (šířka x délka) | 51 x 70 cm |
| Výška sedáku od země (od - do) | 35 - 46 cm |
| Počet kusů v balení | 1 |
| Nosnost | 140 kg |
| Transportní taška (není součástí) | M:M-TBCHCC |
Parametre
| Hmotnosť: | 6, 3 kg |
| Rozmery sedadla (šírka x dĺžka): | 51 x 45 cm |
| Rozmer zadnej časti (šírka x dĺžka): | 51 x 70 cm |
| Výška sedadla od zeme (od - do): | 35 - 46 cm |
Prohlédněte siSouvisející produkty
Křeslo Mivardi CamoCODE Combi
Toto unikátně navržené křeslo umožňuje běžné použití jako lehké a rychle rozložitelné ...
NA SKLADE
Křeslo Mivardi CamoCODE Express
Kompaktní, avšak mimořádně stabilní a robustní křeslo se čtyřmi teleskopickými nohami a pevnými ...
NA SKLADE
Pohovkové polohovací křeslo Mivardi CamoCODE
Toto polohovatelné pohovkové křeslo od značky Mivardi představuje absolutní vrchol luxusu a pohodlí ...
NA SKLADE
Křeslo Mivardi Professional Hex
Luxusní, obrovské, stabilní, komfortní a vyladěné do posledního detailu.
NA SKLADE
Křeslo Mivardi Comfort
Luxusní křeslo s anatomicky tvarovaným opěradlem a silně polstrovaným neoprenovým polštářem ...
IHNEĎ NA ODOSLANIE
Křeslo Mivardi Premium Quattro
Kompaktní verze oblíbeného křesla Comfort Quattro s extrémně pevným ocelovým rámem s nosností ...
IHNEĎ NA ODOSLANIE












