Kompaktní verze oblíbeného křesla Comfort Quattro s extrémně pevným ocelovým rámem s nosností 175 kg. Polohování opěradla je řešeno nadzdvihnutím područek a sklopením do požadované pozice. Matrace je vyrobena z pevného, odolného a snadno omyvatelného materiálu P-POL 600D. Křeslo je vybaveno novými unikátními zámky aretace nohou, které mohou být ovládány jednoduchým stisknutím nebo nášlapem. Samozřejmostí jsou kvalitní výkyvné packy proti zaboření.
Křeslo Mivardi Premium Quattro
- Zľava 15%
Kompaktní verze oblíbeného křesla Comfort Quattro s extrémně pevným ocelovým rámem s nosností 175 kg. Viac tu
79,99 €
67,99 €
| Kód: | M:M-CHPREQ |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia vo štvrtok 07.05.2026
Parametry
| Hmotnost | 6,3 kg |
|---|---|
| Rozměr sedací části (šířka x délka) | 53 x 45 cm |
| Rozměr zádové části (šířka x délka) | 53 x 71 cm |
| Počet kusů v balení | 1 |
| Nosnost | 175 kg |
| Transportní rozměr | 87 x 63 x 11 cm |
| Transportní taška (není součástí) | M-TBC |












