Velmi pohodlné a snadno přenosné kaprařské křesílko s mimořádně stabilní konstrukcí se čtyřmi teleskopickými nohami. Je vybaveno silně polstrovanou matrací, která zaručuje vysoký komfort při sezení. Povrchový materiál B-POL600D je 100% nepromokavý a vysoce odolný proti opotřebení. Křesílko je skladné a velmi lehké.
Křeslo Mivardi Premium
- Zľava 15%
Velmi pohodlné a snadno přenosné kaprařské křesílko s mimořádně stabilní konstrukcí se čtyřmi teleskopickými nohami. Viac tu
62,99 €
53,54 €
| Kód: | M:M-CHPRE |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 36 měs. |
Parametry
| Hmotnost | 5,4 kg |
|---|---|
| Rozměr sedací části (šířka x délka) | 49 x 40 cm |
| Rozměr zádové části (šířka x délka) | 49 x 54 cm |
| Rozměr sbaleného křesla | 74 x 57 x 19 cm |
| Výška sedáku od země (od - do) | 32 - 46 cm |
| Nosnost | 140 kg |
| Transportní taška (není součástí) | M:M-TBCHCC |
| Hmotnosť: | 5, 4 kg |
| Rozmery zloženej stoličky: | 74 x 57 x 19 cm |
| Rozmery sedadla (šírka x dĺžka): | 49 x 40 cm |
| Rozmer zadnej časti (šírka x dĺžka): | 49 x 54 cm |
| Výška sedadla od zeme (od - do): | 32 - 46 cm |












