Křeslo Mivardi Professional Quattro
- Zľava 15%
Prémiová verze a zároveň nejvyšší model z rodiny křesel Quattro, považovaných desítkami tisíc spokojených zákazníků za nejlepší křesla na trhu. Viac tu
109,99 €
93,49 €
| Kód: | M:M-CHPROQ |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 2 ks: Expedícia vo štvrtok 07.05.2026
Prémiová verze a zároveň nejvyšší model z rodiny křesel Quattro, považovaných desítkami tisíc spokojených zákazníků za nejlepší křesla na trhu. Lehký a extrémně pevný rám je doplněn robustními opěrkami, které se nekroutí a ni při vysokém zatížení a slouží zároveň k polohování opěradla. Nohy s automatickým výsuvem jsou osazeny velkými patkami proti zaboření. Klíčovým prvkem tohoto křesla je extrémně pohodlná matrace, tvořená dutými měkčenými tubusy, potaženými pohodlným fleece materiálem. Ta je doplněna o velký polštář se silným a měkkým polstrováním klasického typu.
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Nosnosť: | 160 kg |
| Rozmery sedadla (šírka x dĺžka): | ca. 55 x 45 cm |
| Rozmer zadnej časti (šírka x dĺžka): | ca. 55 x 69 cm |
| Transportní rozměr: | 93 x 64 x 21 cm |
| Výška sedadla od zeme (od - do): | ca. 37 - 55 cm |












