Kompaktné, úplne ploché ležadlo s pohodlným a pevným matracom. Ponúka vynikajúcu stabilitu osemnohého ležadla v kombinácii so zníženou hmotnosťou a jednoduchým skladaním a rozkladaním. To všetko vo veľmi zaujímavej cenovej hladine s nekompromisnou kvalitou spracovania a materiálov. Lehátko je vybavené samonosnými nohami a otočnými nožičkami proti potopeniu. Predné a zadné nezávislé nohy sú vybavené automatickou aretáciou sklonu/náklonu. Dištančné spojky na jednotlivých častiach rámu umožňujú zloženie ležadla s nasadeným spacím vakom.
Lehátko Mivardi CamoCODE Express 6
Popis produktu
Parametre
| Hmotnosť | 8,5 kg |
|---|---|
| Výška rámu od zeme | 40 - 53 cm |
| Veľkosť | Vankúš 65 x 32 cm |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Farba | Camo CODE |
| Nositeľnosť | 120 kg |
| Rozmery | 202 x 74 cm |
| Poznámky | 6 nôh ( 1 + 2 + 2 + 1 ) |
| Prepravný rozmer | 73 x 73 x 25 cm |
| Prepravná taška (nie je súčasťou dodávky) | M:M-TBBCHPRO8 |
Parametre
| Hmotnosť: | 8, 5 kg |
| Výška rámu od zeme: | 40 - 53 cm cm |
Prohlédněte siSouvisející produkty
Korálky Anaconda Jungle Heli-Chod Beads Jungle 10k ...
Korálky vhodné pro montáže typu helikoptéra a chod rig.
NA SKLADE
Korálky Anaconda Tapered Bore Beads 6mm 24ks
Tlak pohlcující korálky s vnitřním zúžením, které bezpečně sedí na obratlíku.
NA SKLADE
Gumový korálek Trakker Rubber Bead 6mm 10ks
Měkký, pryžový korálek pro libovolné použití, jako je třeba ochrana uzlů.
IHNEĎ NA ODOSLANIE
Korálek Trakker Heli Bead 10ks
Odolný, měkký, gumový korálek, díky kterému si na helikoptérových montážích nastavíte návazec ...
IHNEĎ NA ODOSLANIE
Nárazové kuličky Delphin sCamo Stonez 60ks
Nárazové guličky Delphin sCAMO STONEZ sú vyrobené z kvalitného a odolného materiálu.
NA SKLADE DO 3 DNÍ
Gumové korálky Anaconda Soft Shock Beads Army 20ks ...
Tyto vysoce kvalitní měkké gumové korálky slouží jako ochrana uzlu.
NA SKLADE












