Špičkový marker v praktickém balení 2 ks.
Marker Mivardi Professional Double set
- Zľava 15%
Špičkový marker v praktickém balení 2 ks. Viac tu
Odporúčaná cena:
7,99 €
7,99 €
Cena po prihlásení:
6,79 €
6,79 €
| Kód: | M:M-ACOMAPRO |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 36 měs. |
IHNEĎ NA ODOSLANIE 1 ks
Expedícia v utorok 05.05.2026
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia vo štvrtok 07.05.2026
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia vo štvrtok 07.05.2026
Nakupte za 150,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
Popis produktu
Parametry
| Hmotnost | 0,014 kg |
|---|---|
| Délka | 205 mm |
| Šířka | šířka letek 50 mm |
| Počet kusů v balení | 2 x marker |
| Barva | červená / černá |
| Rozměr | délka těla 150 mm - délka letek 55 mm |
Parametre
| Hmotnosť: | 0, 014 kg |
Prohlédněte siSouvisející produkty












