Feederový set Mistrall Stratus 3,60m 60g
- Zľava 15%
Praktický feederový set, který obsahuje kvalitní feederový prut s korkovou rukojetí, naviják se šnekovou převodovkou a navíc zdarma vlasec o průměru 20 mm. Viac tu
50,45 €
42,88 €
| Kód: | DK:M2136036S |
| Výrobce: | Mistrall |
| Záruka: | 36 měs. |
Praktický feederový set, který obsahuje kvalitní feederový prut s korkovou rukojetí, naviják se šnekovou převodovkou a navíc zdarma vlasec o průměru 20 mm.
Feederový prut Mistrall Stratus Method Feeder
Feederový prut s korkovou rukojetí, je dokonale vyvážený a je osazen SIC očky.
Naviják Mistrall Spike
Naviják vyrobený z kvalitního materiálu, má šnekovou převodovku, velmi kvalitní kuličková ložiska a spolehlivou zadní brzdu.
- velikost 3000
- zadní brzda
- ložiska 2 + 1
- převod 5,2 : 1
- hmotnost 227g
Vlasec precedent For spinning 150 m / 20mm
Tento vlasec lze použít na všechny druhy ryb. Představujeme vlasce nové generace vyrobené renomovaným výrobcem dle japonské technologie z kopolymeru nejvyšší možné technické úrovně. Navíjení vlasců probíhá paralelním vinutím, vlasec není „zlámaný“ jako u běžného navíjení. Je hladký, kruhový, s minimální tvarovou pamětí a nemá při adjustaci zákrut, takže při navinutí na naviják nedělá smyčky jako vlasec navinutý běžnou technologií.
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 318 g |
| Počet dielov: | 3 + 3 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 125 cm |
| Vrhacia záťaž: | 60 g |
| Rukoväť: | korok |












