Prut Mistrall Lamberta Tele Carp 3,60m 3,25lb 1+1
- Zľava 15%
Kaprový prut Lamberta Tele Carp 1 + 1 a navíc 2 ks vlasců 150 m/0,30 mm zdarma! Tento set obsahuje 2 ks prutů Lamberta Tele Carp a k tomu navíc 2 ks vlasců 150 m/0,30 mm zdarma! Prut Lamberta Tele Carp je produkován z nejkvalitnějších karbonových vláken a díky tomu je blank lehký a dynamický. Viac tu
98,48 €
83,71 €
| Kód: | DK:MRM2140SET |
| Výrobce: | Mistrall |
| Záruka: | 36 měs. |
Kaprový prut Lamberta Tele Carp 1 + 1 a navíc 2 ks vlasců 150 m/0,30 mm zdarma! Tento set obsahuje 2 ks prutů Lamberta Tele Carp a k tomu navíc 2 ks vlasců 150 m/0,30 mm zdarma! Prut Lamberta Tele Carp je produkován z nejkvalitnějších karbonových vláken a díky tomu je blank lehký a dynamický. Osazen je velmi kvalitními vyvazovanými SIC očky. Pro daleké hody je průměr prvního očka celých 50 mm! Blank prutu je díky výše uvedeným výhodám velmi tenký a díky tomu dostáváte skvělý kompromis mezi teleskopem a děličkou. Mimo to jsou pruty velmi dobře postaveny a vyváženy.Materiál: carbon
| Hmotnosť: | 309 g |
| Počet dielov: | 6 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 119 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 25 lb |
| Dĺžka: | 3, 60 m |












