Prut Mistrall Atlantis Tele Spin 3,60m 20-50g
- Zľava 15%
Nová řada teleskopických prutů určených pro různé způsoby rybolovu. Viac tu
39,70 €
33,75 €
| Kód: | DK:MRM2132036 |
| Výrobce: | Mistrall |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia v stredu 06.05.2026
Nová řada teleskopických prutů určených pro různé způsoby rybolovu. Vyrobeno z vysoce kvalitního sklolaminátu.
| 50mm očko: | Nie |
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 331 g |
| Počet dielov: | 8 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | |
| Vrhacia záťaž: | 20 - 50 g |
| Rukoväť: | Plná rukoväť EVA / korok |












