Prut Mistrall Lamberta Micro Jig 2,20m 2-9g žlutá
- Zľava 15%
Pro milovníky lehké a ultralehké přívlače jsme vyvinuly špičkové pruty s vlepovanou špičkou a grafitovým blankem. Viac tu
44,99 €
38,24 €
| Kód: | DK:MRM2139922 |
| Výrobce: | Mistrall |
| Záruka: | 36 měs. |
Pro milovníky lehké a ultralehké přívlače jsme vyvinuly špičkové pruty s vlepovanou špičkou a grafitovým blankem. Dostatečně silná očka pod úhlem zabezpečí optimální a přesné náhozy. Pro větší komfort jsme zesílili sedlo navijáku. Samozřejmostí je krátká rukojeť, která nepřekáží pohybu. Každá série prutů je odlišena i barevně.Materiál: Mixed Carbon
| Dĺžka prútu: | 2, 20 m |
| Hmotnosť: | 119 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 115 cm |
| Vrhacia záťaž: | 2 - 9 g |












