Prut MS Range Econ NX Feeder 3,60m 100g
- Zľava 15%
Vylepšit již tak perfektní řadu Econ bylo velmi těžké, přesto se podařilo najít drobné úpravy, díky kterým se série Econ NX stává téměř dokonalou. Viac tu
119,66 €
101,71 €
| Kód: | DK:5540360 |
| Výrobce: | MS Range |
| Záruka: | 36 měs. |
Vylepšit již tak perfektní řadu Econ bylo velmi těžké, přesto se podařilo najít drobné úpravy, díky kterým se série Econ NX stává téměř dokonalou. Vylepšil se vzhled prutu, jeho citlivost a byly osazeny SIC očka typu K. Za zmínku stojí, že všechny úpravy jsou v ceně téměř nepozorovatelné a můžeme téměř udržet cenovou hladinu předchozích modelů. Celá série Econ NX má průměr výměnných špiček 2,80 mm.
Specifikace:
- model medium heavy
- průměr 2,80 mm
- včetně 2 výměnných špiček 2 oz + 2,5 oz
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 227 g |
| Počet dielov: | 3 + 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 126 cm |
| Vrhacia záťaž: | 100 g |
| Rukoväť: | EVA pena + korok |
| Typ tipov: | 2, 0 oz + 2, 5 oz |












