Prut MS Range Match SX 3,60m 5–25g
- Zľava 15%
MS Range Match SX 3,60 m přináší moderní konstrukci s rychlým 24T karbonovým blankem, který spojuje citlivost a sílu potřebnou při zdolávání ryb. Viac tu
76,60 €
65,11 €
| Kód: | DK:5549360 |
| Výrobce: | MS Range |
| Záruka: | 24 měs. |
MS Range Match SX 3,60 m přináší moderní konstrukci s rychlým 24T karbonovým blankem, který spojuje citlivost a sílu potřebnou při zdolávání ryb. Třídílná plná parabolická akce nabízí plynulé zatížení po celé délce prutu a vysokou přesnost při nahazování. SIC očka a pevné BDPS-FLS sedlo navijáku doplňují špičkové zpracování běžné u výrazně dražších prutů. Díky transportní délce 125 cm a hmotnosti 235 g je tento model univerzální volbou pro většinu matchových situací.
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 235 g |
| Počet dielov: | 3 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 125 cm |
| Vrhacia záťaž: | 5 - 25 g |
| Dĺžka rukoväte: |












