Naviják Daiwa 23 Ninja LT 2500 + šňůra J-Braid X4 0,19mm
- Zľava 15%
Navijáky 23 Ninja s novým designem Airdrive jsou nyní k dostání také s návinem originálním šňůry DAIWA J-Braid X4 ve žluté barvě. Viac tu
83,91 €
71,32 €
| Kód: | 10006-250 |
| Výrobce: | Daiwa |
| Záruka: | 24 měs. |
Navijáky 23 Ninja s novým designem Airdrive jsou nyní k dostání také s návinem originálním šňůry DAIWA J-Braid X4 ve žluté barvě.
• AIRDRIVE design • 4 kuličková ložiska • AIRDRIVE ROTOR® • TOUGH DIGIGEAR® • Infinite Anti-Reverse® • Brzdný systém ATD™ Type-L • Kovaná cívka ABS® pro daleké hody • AIRDRIVE BAIL • Rolnička Twist Buster® III • Strojově obráběná hliníková klička.
Vybavení: Velikost 2000 má navinutou šňůru J-Braid X4, model 0.13 mm/130m. Velikost 2500 má navinutou šňůru J-Braid X4, model 0.19 mm/95m. Velikost 3000-C má navinutou šňůru J-Braid X4, model 0.19 mm/130m. Velikost 4000-C má navinutou šňůru J-Braid X4, model 0.21 mm/160m. Šnůra má u všech velikostí žlutou barvu.
| Hmotnosť: | 230 g |
| Brzdný výkon: | 10 kg |
| Kapacita cievky: | 0, 20 mm / 150 m |
| Navíjanie na 1 otočenie rukoväte: | 75 cm |
| Počet ložísk: | 4 |
| Konverzný pomer: | 5, 3 : 1 |
| Veľkosť cievky: | 25 |












