Naviják Mitchell Pro 308
- Zľava 15%
Firma Mitchell připravila pro příznivce této značky opravdovou lahůdku v podobě inovované verze navijáků Mitchell 300. Viac tu
99,99 €
84,99 €
| Kód: | PF:1428058 |
| Výrobce: | Mitchell |
| Záruka: | 36 měs. |
Firma Mitchell připravila pro příznivce této značky opravdovou lahůdku v podobě inovované verze navijáků Mitchell 300. Tento legendární naviják je již více než 65 let synonymem kvality a spolehlivosti. Navijáky Mitchell 300 charakterizuje zejména kvalitní konstrukce z odolných materiálů, inovativní technologie a maximální spolehlivost.
Navijáky mají matně černé tělo, jehož vajíčkový tvar je odkazem na jejich předchůdců v minulosti, avšak polymerický materiál, ze kterého je vyrobeno tělo a rotor navijáku, je výsledkem nejnovějších technologických poznatků. Tento výjimečný materiál je odolnější než grafit a lehčí než hliník.
Další technickou novinkou je tzv."HALO rotor". Speciální elipsovitý tvar rotoru zvyšuje jeho sílu a odolnost, zlepšuje navíjení vlasce a zabraňuje sklouznutí vlasce pod cívku.
Součástí je jemná hydribní uhlíková brzda, systém ultra - jemného a plynulého brzdění.
Hlavní a náhradní cívka je dvojitě anodizovaná pro zvýšení ochrany proti slané vodě a poškození.
Navijáky Mitchell 300 se vyrábějí ve dvou verzích. Základní model je vybaven 6 ložisky, má jemně nastavitelnou multidiskovou brzdu a je dodáván s aluminiovou cívkou. Modely 300 Pro mají 10 ložisek, multidiskovou brzdu s karbonovými podložkami, kovovou kličku a dvě aluminiové cívky. Obě verze navijáků Mitchell 300 se vyrábějí ve třech velikostech.
| Hmotnosť: | 239 g |
| Kapacita cievky: | 0, 18 mm / 150 m |
| Maximálne nastavenie brzdy: | 6, 4 kg |
| Navíjanie na 1 otočenie rukoväte: | 77 cm |
| Počet ložísk: | 10 |
| Konverzný pomer: | 5, 8 : 1 |
| Veľkosť cievky: | 10 |












